-چاپ-دیجیتال

 • ارتباط با ما (۱۳۹۴/۱/۱۸) (page) (تعداد بازدید : 8893)

  بیشتر
 • آشنایی با انواع چاپ (۱۳۹۴/۱/۱۸) (مقالات) (تعداد بازدید : 5108)

  چاپ افست یکی از پر رونق ترین و فراوانترین چاپ هاست. شاید یکی از د لایل آن چاپ روی کاغذ با کیفیت بسیارعالی و د ر تیراژهای نسبتا پایین است. البته د ر چاپ اسکرین تیراژهای پایین تر از چاپ افست، معمول و متد اولتر است و حتی از نظر صرفه اقتصاد ی مناسبتر

  بیشتر
 • CD چیست؟ (۱۳۹۴/۱/۱۸) (مقالات) (تعداد بازدید : 8605)

  CD مخفف عبارت Compact Disc یا دیسک فشرده است که حدود ۲۰ سال قبل اختراع شد تا رقیبی برای محیط‌های ضبط مغناطیسی باشد.

  بیشتر
 • مقایسه سی دی و دی وی دی (۱۳۹۴/۱/۱۸) (مقالات) (تعداد بازدید : 17408)

  DVD-ROM ها مدتی است که وارد عرصه رقابت شده اند وبا امکانات بیشتر و با سازگاری با انواع بافت CD و قابلیت خواندن DVD بازار CD-ROM ها را در دست می گیرند دیگر کمتر شرکت معتبری را می توان یافت که CD-ROM تولید کند بنابراین در زمان خرید CD-ROM خوب فکر کنید.

  بیشتر
 • تاریخچه سی دی (۱۳۹۴/۱/۱۸) (مقالات) (تعداد بازدید : 4466)

  سال پیش نخستین سی دی یا لوح فشرده (Compact Disc) در یکی از کارخانه هایگروه فیلیپس در آلمان تولید شد که به انقلابی فراگیر در دنیای موسیقی منجرشد. از 25 سال پیش تاكنون، بیش از ۲۰۰ میلیارد سی دی درجهان فروخته شده اند و به رغم رواج دانلود کردن موسیقی از اینترنت، سی دی همچنان حرف اول را در بازار موسیقی می زند .

  بیشتر
 • بررسي درايو Blu-Ray اكسترنال اسوس (۱۳۹۴/۱/۱۸) (مقالات) (تعداد بازدید : 2007)

  درايوSBW-06C1S-U در يك بسته‌بندي سورمه‌اي‌رنگ ارايه مي‌شود. بدنه اين درايو به رنگ مشكي براق بوده و لوگوي شركت اسوس روي آن نقش بسته است. روي بدنه درايو طرحي به صورت دو خط متقاطع به‌چشم مي‌خورد كه در زمان فعال بودن درايو با LED‌هايي به رنگ آبي روشن مي‌شود.

  بیشتر
 • ساختن جلد برای قاب سی دی و دی وی دی (۱۳۹۴/۱/۱۸) (مقالات) (تعداد بازدید : 2248)

  قاب دیسک، اولین جایی است که مشتری هنگام خرید سی دی یا دی وی دی می بیند و از لحاظ بازاریابی نقطه حساس خریدن یا نخریدن محصول به شمار می آید.

  بیشتر
 • تبدیل صفحه های موسیقی قدیمی به CD (۱۳۹۴/۱/۱۸) (مقالات) (تعداد بازدید : 1817)

  چندی است که CD ها جایگزین صفحه های موسیقی قدیمی شده اند و طبیعتاً از لحاظ کاربردی راحتتر هستند. صفحه های موسیقی قدیمی در طی سالیان متمادی به خاطر CD های موسیقی و فایلهای موسیقی که به صورت MP3 در اینترنت قرار گرفته اند، از دور خارج شده اند.

  بیشتر
 • چرا DVD بسیار بهتر از CD است؟ (۱۳۹۴/۱/۱۸) (مقالات) (تعداد بازدید : 1944)

  شاید بسیاری از کاربران از DVD تنها به علت ظرفیت بالای ذخیره اطلاعات به جای CD استفاده میکنند. در صورتی که DVD مزیتها و تفاوت های بسیار زیادی با CD های معمولی دارد. در این ترفند قصد داریم به بررسی این تفاوت ها که بیشتر منشأ سخت افزاری دارد بپردازیم.

  بیشتر
 • نخستین CD های تاریخ چگونه بودند (۱۳۹۴/۱/۱۸) (مقالات) (تعداد بازدید : 1941)

  به گزارش خبرگزاری مهر، گوی های سفالی پنج هزار و 500 ساله که از دل خاک های ایران بیرون کشیده شده، نخستین ابزار آلات ثبت اطلاعات در بین النهرین بوده است.

  بیشتر